Nyckelpersoner

E-mail: förnamn.efternamn@wipro.com

Nyckelpersoner


  • Susanna Hairisto
    Susanna Hairisto
    Kundbetjäningsansvarig, Teleskop cylindrar
    susanna.hairisto@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2852
    • de
    • fi
    • se
    • en

  • Fransisca Lindgren
    Fransisca Lindgren
    Exportchef; Sverige och Centraleuropa; Teleskop cylindrar
    fransisca.lindgren@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2838
    GSM: +358 40 539 8952
    • de
    • fi
    • se
    • en

  • Teemu Ristelä
    Teemu Ristelä
    Eftermarknadschef; försäljning Finland; Teleskop cylindrar
    teemu.ristela@wipro.com
    GSM: +358 400 504 098
    • fi
    • se
    • en

  • Jarmo Leppänen
    Jarmo Leppänen
    Försäljnings- och Marknadsföringsdirektör; försäljning Norge, Danmark, Polen, Baltiska staterna; Teleskop cylindrar
    jarmo.leppanen@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2811
    GSM: +358 40 701 6226
    • fi
    • se
    • en

  • Andrey Konkin
    Andrey Konkin
    Sales Director, Wipro Infrastructure Engineering LLC, St.Petersburg, Russia
    andrey.konkin@wipro.com
    Tel: +7 921 591 6090
    • ru
    • en

  • Anton Kuzmitskiy
    Anton Kuzmitskiy
    After Sales Manager, Wipro Infrastructure Engineering LLC, St.Petersburg, Russia
    anton.kuzmitskiy@wipro.com
    GSM: +7 921 442 3778
    • ru
    • en

  • Tommy Korin
    Tommy Korin
    Key Account Manager, Enstegscylindrar
    tommy.korin@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2866
    GSM: +358 50 438 0715
    • fi
    • se
    • en

  • Vesa Valto
    Vesa Valto
    Produktutvecklingschef, Teleskop cylindrar
    vesa.valto@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2863
    GSM: +358 400 417 591
    • fi
    • se
    • en

  • Ari Leino
    Ari Leino
    Produktionschef
    ari.leino@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2888
    GSM: +358 40 532 5612
    • fi

  • Juha Willgren
    Juha Willgren
    Kundservice och Logistikchef
    juha.willgren@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2822
    GSM: +358 40 771 7395
    • fi
    • se
    • en

  • Thomas Ekholm
    Thomas Ekholm
    Inköpschef
    thomas.ekholm@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2858
    GSM: +358 44 063 7067
    • fi
    • se
    • en

  • Sauli Litsilä
    Sauli Litsilä
    Verkställande Direktör
    sauli.litsila@wipro.com
    Tel: +358 29 055 2839
    GSM: +358 40 552 5675
    • fi
    • se
    • en
print